Logo Dieta Gaca

Polecamy jako mądre odchudzanie: www.gacasystem.pl

Jak powstaje dieta?

I krok w celu stworzenia diety

Wszystkie osoby jeszcze przed rozpoczęciem odchudzania w czasie pierwszej konsultacji muszą wypełnić test dotyczący ich stanu zdrowia. Składa się na niego 20 szczegółowych pytań. To na ich podstawie zostanie wybrany Twój system żywieniowy oraz konkretne dieta. Wszyscy pacjenci korzystający z Gaca System mają obowiązek co pół roku wypełniać ponownie test zdrowia. To nie jest żadną fanaberią, ani wynikiem miłości do papierkowej roboty. Po prostu wiemy, że pół roku korzystania z mądrego odchudzania to czas, w którym nastąpi zdecydowana poprawa stanu zdrowia pacjenta. System żywieniowy i diety dobrane pół roku temu będą nieodpowiednie dla osoby, która znajduje się obecnie w znacznie lepszej kondycji.

Dostepne systemy żywieniowe:

1. Zadbaj o zdrowie.

2. Zapanuj nad stresem.

3. Utrzymaj zdrowie.

4. Dla wegetarian.

5. Witaminowy raj.

6. Unormuj swoje PH.

Który z systemów jest najwłaściwszy dla Ciebie? O tym dowiesz się po wypełnieniu testu zdrowia.
Czego jeszcze się dowiesz w czasie pierwszej konsultacji?

II krok w celu stworzenia diety

Teraz przyszła pora na analizę składu ciała i ocenę odżywienia organizmu.

Uwaga! Jeśli nie masz wagi z analizatorem składu ciała, to będziesz podawać jedynie wagę ciała i pomiary obwodów(talia, biodra, udo), które będziesz wpisywać w specjalną kartę zdrowia umieszczoną na swoim profilu.

Zalecamy zaopatrzenie się w wagę z analizatorem, gdyż wtedy zyskamy możliwość precyzyjniejszego dobierane programów dietetycznych dla Ciebie.

Jak często dokonywane są takie pomiary?

Wyniki otrzymane w czasie pomiarów decydują o gramaturach wszystkich produktów spożywczych zawartych w dietach oraz o tym, jaki program dietetyczny będzie w danej chwili najstosowniejszy dla Ciebie.

Dostępne programy dietetyczne:

Każdy z programów dietetycznych będzie generowany dla Ciebie na okres 14 dni.

III krok w celu stworzenia diety

Jeśli masz problemy zdrowotne zrób kompleksowe badania lekarskie - krwi i moczu. Pomoże nam to w doborze właściwej dla Ciebie ścieżki odchudzania.

Jeśli odchudzasz się w jednym z naszych Centrów, po prostu przynieść wyniki na pierwszą konsultację.

Natomiast jeśli odchudzasz się online - wyślij je na skrzynkę badania.lekarz@gacasystem.pl .

Ważne! Do maila dołącz opis swojej osoby. Napisz także, z którym konsultantem Gaca System pracujesz lub będziesz pracować.

Wykonywanie badań w celu analizy poprawy kondycji zdrowotnej zalecane jest średnio co cztery miesiące.

Dopiero wspólne zrobienie tych trzech kroków pozwala nam na stworzenie dla każdego pacjenta indywidualnej ścieżki żywieniowej.